Перше враження (студент першого курсу)

Донизу

Перше враження (студент першого курсу)

Створювати  MSdoSER на тему Нд Травень 16, 2010 8:06 pm

Вступив до лав студентів Академії 1 вересня 2009 року. Фото з моєї першої стундтської лінійки можна побачити за цим посиланням: [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] . Я ще і раніше знав, що НАКККіМ розташована на території Києво-Печерської Лаври, але за рік навчання я це встиг відчути і духовно. Місце справді стародавнє і мальовниче. Щодо навчання, можу сказати, що кафедра менеджменту інформаційних технологій і стандартизації є вдалим поєднанням гуманітарних та точних наук. На першому курсі МІТІС, я вивчав такі предмети:
- Вступ до фаху,
- Стандартизація і сертифікація,
- Критичне мислення,
- Термінологія,
- Постандартування культури спілкування,
- Гносиотехнічне програмування,
- Компьютерно-технологічний практикум,
- та інші.

З задоволенням додам, що критичне мислення нам викладають англійською мовою і вчать нас правильно розуміти ситуацію.
На перший погляд терміни стандартизація і сертифікація - страшні і незрозумілі. Але насправді це не так Smile . Вивчення таких предметів як Вступ до фаху і стандартизація та сертифікація дозволяє мені правильно формувати свої думки, вдосконалюватися в діловій українській мові.
Відношення студента до предмету формується викладачем. Якщо викладач досконало знає свій предмет, вміє зацікавити ним студента, то це запам'ятовується на все життя. На нашій кафедрі праціюють не просто хороші викладачі. Це, насамперед, класні спеціалісти своєї справи. Наведу декілька прикладів.
Критичне мислення у мене викладає Краснолуцький Костянтин Костянтинович, який є виконавчим директором Українського благодійного фонду розвитку знань. Ця людина допомогла мені усвідомити як треба себе поводити у розмові, які треба ставити запитання і як правильно їх ставити, щоб отримати максимальну кількість інформації від свого співрозмовника.
Стандартизацію і сертифікацію викладає Шевченко Володимир Іванович. На його лекціях я почав розуміти, як правильніше формувати свої думки, щоб у розмові не виникало двозначності.
У висновку можу сказати, що ця кафедра є більш гуманітарною, пле підійде навіть тим, хто прагне вивчати новітні технології.

Дякую за увагу. Оряхов Дмитро, студент першого курсу групи МІТІС-19.

На початок Донизу

На початок

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі